Mac İçin En İyi VPN Nedir

Mac VPN, verilerinizi korumak için mükemmel bir güvenlik aracıdır.
Mac'iniz için kesinlikle iyi bir VPN'e ihtiyacınız var
Birçok Apple sahibi, bir Mac VPN'e ihtiyaç duymadıklarını düşünebilir - çünkü macOS, istikrarlı ve güvenli olduğu ve mükemmel güvenlik özellikleriyle tanınır.
Neden Mac'inizde kesinlikle VPN kullanmanız gerekiyor?
Apple, güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda iyi kararlar vermiştir, ancak bu, Mac'inizde antivirüs kullanmamanız gerektiği anlamına gelmez, ayrıca Apple bilgisayarınızın casuslardan, reklamcılardan ve İSS'den mutlak korumaya sahip olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle sanal özel ağlar, Mac'iniz için çok önemlidir.

Mac VPN, yalnızca çevrimiçi bankacılık bilgilerinizi korumak veya torrent kullanırken güvende olmak için değildir. Ayrıca, Netflix kitaplığı gibi bölgesel katı kaynaklara sınırsız erişim elde etmenize ve fiziksel olarak erişemeyeceğiniz konumlardaki diğer yayın hizmetlerine erişim elde etmenize olanak tanır. Bununla birlikte, onu ne için kullanmayı planlıyorsanız yapın, Mac VPN'iniz her şeyi yapabilmelidir.
Gizliliğinizi Alın
Şifrelenmiş tünel ayrıca ISS'nizin özel verilerinizi toplamasını da engeller. Bu, gizlilik açısından yararlı olabilir, ancak torrent trafiğinizin fark edilmesini önlemek istiyorsanız da kullanışlıdır.

VPN sunucusundan, verileriniz internete çıkar. Verileriniz VPN sunucusundan geliyor gibi göründüğü için, trafiğinizi izleyen herkes gerçek konumunuzu ayırt etmek isterse sorun yaşayacaktır. Aslında, IP adresinizi ele geçirseler bile, sizin yerine VPN sunucusunun adresini alacaklardır.

Mac için En İyi VPN Karşılaştırması

VPN pazarı büyüyor, bu da sansürün sıkılaştırılması ve ayrıca kullanıcı verilerini toplamak ve çalmak için yeni yöntemler nedeniyle büyüyor.
Bu sorunları önlemenize yardımcı olmak için, farklı VPN'lerin karşılaştırmasını görebileceğiniz ve hangisini kullanacağınıza karar verebileceğiniz bir liste yaptık.
Mac 2021 İçin En İyi VPN'lerin Listesi
Artık karşılaştırılmış VPN'lerin net bir listesine sahipsiniz.
Artık hangisini kullanacağınıza karar vermenizin kolaylaşacağını umuyoruz.
Ancak bu konuyu bitirmeden önce, en iyi VPN hakkındaki görüşlerimizi paylaşmak istiyoruz.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

En İyi Ücretli VPN Nedir

Karşılaştırmadan sonra, görüşümüze göre en iyi VPN hakkında biraz daha bilgi vermeye karar verdik - KeepSolid VPN Unlimited.
KeepSolid VPN Unlimited®, her şey için MacBook'unuza güvenmenizi sağlar. Bu uygulama, Mac'iniz için güçlü bir internet güvenliği ve gizlilik çözümüdür. Servis sayesinde ağ filtrelerini kolayca atlayabilir ve istediğiniz herhangi bir web sitesine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
KeepSolid Wise teknolojisi
KeepSolid Wise teknolojisi
Genişletilmiş gizliliğiniz ve sınırsız web erişiminiz için ek düzeyde şifreleme ve şaşırtmayı deneyin.
Ek hizmet
Çevrimiçi etkinliklerinizi özel ekstralarımızla koruyun: Ömür Boyu VPN aboneliği, Kişisel Sunucu / IP seçenekleri ve WiFi Yönlendiricinizde VPN ayarlama yeteneği.
Üstün Hız ve Veri Sınırı Yok
İndirin, göz atın, yayınlayın veya paylaşın, KeepSolid VPN Unlimited® kullanıcıları istedikleri her şeyi yapmakta özgürdür!

Mac'inizi Korumak için VPN Unlimited'ı Deneyin

Mac'iniz için mükemmel uyum
Made on
Tilda